SAW FiltersQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) B39380K6265K100
B39380K6265K100
5S-B39380K6265K100
B39380K6265K100
FILTER IF 38.0MHZ 10DIP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Frequency - Center: | 38MHz |
| Bandwidth: | - |
| Insertion Loss: | 15.9dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | TV |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 10-DIP (0.500 |
| Height (Max): | 12.70mm) |
| Size / Dimension: | 0.193 (4.90mm) |
| Other: | 0.728 L x 0.500 W (18.50mm x 12.70mm), |