SAW FiltersQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) B39371B3643Z710
B39371B3643Z710
5S-B39371B3643Z710
B39371B3643Z710
FILTER SAW 371MHZ LOWLOSS SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Frequency - Center: | 371MHz |
| Bandwidth: | - |
| Insertion Loss: | 10dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | WLAN |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD |
| Height (Max): | No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063 (1.60mm) |
| Other: | 0.360 L x 0.189 W (9.15mm x 4.80mm), |