SAW FiltersQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture) B39211B5071H810
B39211B5071H810
5S-B39211B5071H810
B39211B5071H810
FILTER SAW IF 211.0MHZ SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Frequency - Center: | 211MHz |
| Bandwidth: | 24.5MHz |
| Insertion Loss: | 8.1dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | Base Stations |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 12-SMD |
| Height (Max): | No Lead |
| Size / Dimension: | 0.052 (1.33mm) |
| Other: | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm), |