Home All Products Filters RF FiltersWalsin Technology Corporation RBBPF3225180C67B1U
RBBPF3225180C67B1U
5S-RBBPF3225180C67B1U
RBBPF3225180C67B1U
RF FILTER
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:RBBPF
Frequency:1.4GHz Center
Bandwidth:550MHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:2dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:3 PC Pad
Height (Max):0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Other:0.071 (1.80mm),