Home All Products Filters RF FiltersTDK Corporation DEA252450BT-2027A1
DEA252450BT-2027A1
5S-DEA252450BT-2027A1
DEA252450BT-2027A1
FILTER BANDPASS 2.4GHZ WLAN SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:DEA
Frequency:2.45GHz Center
Bandwidth:100MHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:1.2dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:1008 (2520 Metric)
Size / Dimension:4 PC Pad
Height (Max):0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Other:0.039 (1.00mm),