Home All Products Filters RF FiltersTDK Corporation DEA202450BT-1283A2
DEA202450BT-1283A2
5S-DEA202450BT-1283A2
DEA202450BT-1283A2
FILTER BANDPASS 2.4 GHZ
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:DEA
Frequency:2.45GHz Center
Bandwidth:100MHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:1.3dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Size / Dimension:4 PC Pad
Height (Max):0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Other:0.041 (1.05mm),