Home All Products Filters RF FiltersTDK Corporation DEA202450BT-1195A1
DEA202450BT-1195A1
5S-DEA202450BT-1195A1
DEA202450BT-1195A1
FILTER BANDPASS 2.4GHZ WLAN SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:DEA
Frequency:2.45GHz Center
Bandwidth:100MHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:2.3dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Size / Dimension:4 PC Pad
Height (Max):0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Other:0.039 (1.00mm),