Home All Products Filters RF FiltersTDK Corporation DEA162450BT-1247B1
DEA162450BT-1247B1
5S-DEA162450BT-1247B1
DEA162450BT-1247B1
FILTER BANDPASS WLAN&BLUETOOTH
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:DEA
Frequency:2.45GHz Center
Bandwidth:100MHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:2dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Size / Dimension:4 PC Pad
Height (Max):0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Other:0.024 (0.60mm),