Home All Products Filters RF FiltersTDK Corporation DEA160787LT-5032A1
DEA160787LT-5032A1
5S-DEA160787LT-5032A1
DEA160787LT-5032A1
FILTER LOWPASS LTE BAND13
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:*
Frequency:-
Bandwidth:-
Filter Type:-
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Size / Dimension:6 PC Pad
Height (Max):0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Other:0.028 (0.70mm),