2450FB15K0005E
5S-2450FB15K0005E
2450FB15K0005E
FILTER BANDPASS 2.45GHZ
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Frequency: | 2.45GHz Center |
| Bandwidth: | 100MHz |
| Filter Type: | Band Pass |
| Ripple: | 1.5dB |
| Insertion Loss: | 3.5dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 8 PC Pad |
| Height (Max): | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |
| Other: | 0.031 (0.80mm), |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)