FN354-25-47
5S-FN354-25-47
FN354-25-47
LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Product Description
| Series: | FN 354 |
| Filter Type: | Three Phase (Wye) |
| Configuration: | Two Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | 440V |
| Current: | 25A |
| Frequency - Operating: | DC ~ 60Hz |