Z0805C252DSMST
5S-Z0805C252DSMST
Z0805C252DSMST
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0805 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:Z-SMS
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:2.5 kOhm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):750 mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.041 (1.05mm)
Size / Dimension:0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)