PE-1206FBA102ST
5S-PE-1206FBA102ST
PE-1206FBA102ST
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | FBA |
| Filter Type: | Signal Line |
| Number of Lines: | 4 |
| Impedance @ Frequency: | 1 kOhm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 150mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 750 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 105??????C |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.043 (1.10mm) |
| Size / Dimension: | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |