Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America NFZ32BW9R0HN10L
NFZ32BW9R0HN10L
5S-NFZ32BW9R0HN10L
NFZ32BW9R0HN10L
FERRITE BEAD 9 OHM 2SMD 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:EMIFIL?
Filter Type:Discontinued at Digi-Key
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):9 Ohm @ 1MHz
DC Resistance (DCR) (Max):1.75A
Ratings:68.4 mOhm
Operating Temperature:-
Package / Case:-40??????C ~ 125??????C
Mounting Type:2-SMD
Height (Max):Flat Lead
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.067 (1.70mm)