Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America NFZ32BW8R4HN11L
NFZ32BW8R4HN11L
5S-NFZ32BW8R4HN11L
NFZ32BW8R4HN11L
FERRITE BEAD 8.4 OHM 2SMD 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):8.4 Ohm @ 1MHz
DC Resistance (DCR) (Max):2.4A
Ratings:57.6 mOhm
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.067 (1.70mm)