Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America NFZ32BW6R8HN11L
NFZ32BW6R8HN11L
5S-NFZ32BW6R8HN11L
NFZ32BW6R8HN11L
FERRITE BEAD 6.8 OHM 2SMD 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):6.8 Ohm @ 1MHz
DC Resistance (DCR) (Max):2.5A
Ratings:43.2 mOhm
Operating Temperature:-
Package / Case:-40??????C ~ 125??????C
Mounting Type:2-SMD
Height (Max):Flat Lead
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.067 (1.70mm)