MU1005-221Y
5S-MU1005-221Y
MU1005-221Y
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 220 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 100mA |
| Ratings: | 400 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.024 (0.60mm) |
| Features: | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |