Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MPZ1005S221ET000
MPZ1005S221ET000
5S-MPZ1005S221ET000
MPZ1005S221ET000
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:220 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):900mA
DC Resistance (DCR) (Max):220 mOhm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.022 (0.55mm)
Size / Dimension:0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)