Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MPZ1005F330ET000
MPZ1005F330ET000
5S-MPZ1005F330ET000
MPZ1005F330ET000
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:33 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):550mA
DC Resistance (DCR) (Max):350 mOhm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.022 (0.55mm)
Size / Dimension:0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)