Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MPZ1005A331ET000
MPZ1005A331ET000
5S-MPZ1005A331ET000
MPZ1005A331ET000
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:330 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):600mA
DC Resistance (DCR) (Max):300 mOhm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.022 (0.55mm)
Size / Dimension:0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)