Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MMZ1608Q331BTD25
MMZ1608Q331BTD25
5S-MMZ1608Q331BTD25
MMZ1608Q331BTD25
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:330 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):400mA
DC Resistance (DCR) (Max):500 mOhm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.037 (0.95mm)
Size / Dimension:0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)