Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MMZ1005D221ETD25
MMZ1005D221ETD25
5S-MMZ1005D221ETD25
MMZ1005D221ETD25
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:220 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):250mA
DC Resistance (DCR) (Max):1 Ohm
Ratings:AEC-Q200
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.022 (0.55mm)
Size / Dimension:0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)