MMZ0603S800HT000
5S-MMZ0603S800HT000
MMZ0603S800HT000
FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 80 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 520mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 180 mOhm |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.013 (0.33mm) |
| Size / Dimension: | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |