Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MMZ0603S471CT000
MMZ0603S471CT000
5S-MMZ0603S471CT000
MMZ0603S471CT000
FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:470 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.3 Ohm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)