Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MMZ0603S121HT000
MMZ0603S121HT000
5S-MMZ0603S121HT000
MMZ0603S121HT000
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:120 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):480mA
DC Resistance (DCR) (Max):220 mOhm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)