MMZ0603S100CT000
5S-MMZ0603S100CT000
MMZ0603S100CT000
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | MMZ |
| Filter Type: | Signal Line |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 10 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 1A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 50 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.013 (0.33mm) |
| Size / Dimension: | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |