Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation MMZ0603F330CT000
MMZ0603F330CT000
5S-MMZ0603F330CT000
MMZ0603F330CT000
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:33 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):150mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.3 Ohm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)