MI1812K121R-00
5S-MI1812K121R-00
MI1812K121R-00
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | MI |
| Filter Type: | - |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 120 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 1.5A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 55 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.065 (1.65mm) |
| Size / Dimension: | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) |