MI1806J800R-00
5S-MI1806J800R-00
MI1806J800R-00
FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 80 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 1A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 150 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 1806 (4516 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.073 (1.85mm) |
| Size / Dimension: | 0.177 L x 0.063 W (4.50mm x 1.60mm) |