MI1210K600R-00
5S-MI1210K600R-00
MI1210K600R-00
FERRITE BEAD 60 OHM 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | MI |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 60 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 1.5A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 35 mOhm |