MH2029-121Y
5S-MH2029-121Y
MH2029-121Y
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 120 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 2A |
| Ratings: | 100 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.043 (1.10mm) |
| Features: | 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) |