LI1806E101R-10
5S-LI1806E101R-10
LI1806E101R-10
FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 100 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 500mA |
| Ratings: | 300 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.073 (1.85mm) |
| Features: | 0.177 L x 0.063 W (4.50mm x 1.60mm) |