LI1806C151R-00
5S-LI1806C151R-00
LI1806C151R-00
FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | LI |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 150 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300mA |
| Ratings: | 500 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 1806 (4516 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.073 (1.85mm) |
| Features: | 0.177 L x 0.063 W (4.50mm x 1.60mm) |