LI0603G800R-00
5S-LI0603G800R-00
LI0603G800R-00
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 80 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 700mA |
| Ratings: | 200 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.037 (0.95mm) |
| Features: | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) |