LI0402C470R-10
5S-LI0402C470R-10
LI0402C470R-10
FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 47 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300mA |
| Ratings: | 150 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.026 (0.65mm) |
| Features: | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |