LI0402C221R-10
5S-LI0402C221R-10
LI0402C221R-10
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | LI |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 220 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300mA |
| Ratings: | 350 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0402 (1005 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.028 (0.70mm) |
| Features: | 0.040 L x 0.020 W (1.01mm x 0.50mm) |