LI0402B800R-10
5S-LI0402B800R-10
LI0402B800R-10
FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 80 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 200mA |
| Ratings: | 800 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.028 (0.70mm) |
| Features: | 0.040 L x 0.020 W (1.01mm x 0.50mm) |