LI0201C121R-10
5S-LI0201C121R-10
LI0201C121R-10
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | LI |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 120 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300mA |
| Ratings: | 700 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0201 (0603 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.013 (0.33mm) |
| Features: | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |