HR2220V801R-10
5S-HR2220V801R-10
HR2220V801R-10
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | HR |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 800 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 8A |
| Ratings: | 10 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 2220 (5650 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.152 (3.86mm) |
| Features: | 0.220 L x 0.200 W (5.59mm x 5.08mm) |