HI3312X101R-10
5S-HI3312X101R-10
HI3312X101R-10
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | HI |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 100 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 10A |
| Ratings: | 4 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 3312 (8531 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.098 (2.48mm) |
| Features: | 0.335 L x 0.120 W (8.50mm x 3.05mm) |