HI2220Q401R-00
5S-HI2220Q401R-00
HI2220Q401R-00
FERRITE BEAD 400 OHM 2220 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | HI |
| Filter Type: | - |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 400 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 4.5A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 25 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 2220 (5650 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.146 (3.70mm) |
| Size / Dimension: | 0.220 L x 0.200 W (5.59mm x 5.08mm) |