HI2220P251R-00
5S-HI2220P251R-00
HI2220P251R-00
FERRITE BEAD 250 OHM 2220 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 250 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 4A |
| Ratings: | 15 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.081 (2.05mm) |
| Features: | 0.220 L x 0.200 W (5.59mm x 5.08mm) |