HI1812T800R-10
5S-HI1812T800R-10
HI1812T800R-10
FERRITE BEAD 80 OHM 1812 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | HI |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 80 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 6A |
| Ratings: | 10 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 1812 (4532 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.065 (1.65mm) |
| Features: | 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) |