HI1206P121R-10
5S-HI1206P121R-10
HI1206P121R-10
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | HI |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 120 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 4A |
| Ratings: | 30 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 1206 (3216 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.051 (1.30mm) |
| Features: | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |