Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation HF70ACC322513-TD25
HF70ACC322513-TD25
5S-HF70ACC322513-TD25
HF70ACC322513-TD25
FERRITE BEAD 52 OHM 1210 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:HF-ACC
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:52 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):1.5A
DC Resistance (DCR) (Max):50 mOhm
Ratings:AEC-Q200
Operating Temperature:-40??????C ~ 125??????C
Package / Case:1210 (3225 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.059 (1.50mm)
Size / Dimension:0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)