HF70ACC322513-TD25
5S-HF70ACC322513-TD25
HF70ACC322513-TD25
FERRITE BEAD 52 OHM 1210 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | HF-ACC |
| Filter Type: | Signal Line |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 52 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 1.5A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 50 mOhm |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.059 (1.50mm) |
| Size / Dimension: | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |