Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation HF55BTL3.5X4.5R-AG
HF55BTL3.5X4.5R-AG
5S-HF55BTL3.5X4.5R-AG
HF55BTL3.5X4.5R-AG
FERRITE BEAD/CHIP TH
Product Description
Packaging:-
Series:B
Filter Type:-
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:74 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Ratings:-
Operating Temperature:-
Package / Case:Axial
Mounting Type:Through Hole
Height (Max):-
Size / Dimension:0.138 Dia x 0.177 L (3.50mm x 4.50mm)