Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTDK Corporation HF50ACC453215-TD25
HF50ACC453215-TD25
5S-HF50ACC453215-TD25
HF50ACC453215-TD25
FERRITE BEAD 125 OHM 1812 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:HF-ACC
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:125 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):1.5A
DC Resistance (DCR) (Max):50 mOhm
Ratings:AEC-Q200
Operating Temperature:-40??????C ~ 125??????C
Package / Case:1812 (4532 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.069 (1.75mm)
Size / Dimension:0.177 L x 0.125 W (4.50mm x 3.20mm)