Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTaiyo Yuden FBA04VA450BB-00
FBA04VA450BB-00
5S-FBA04VA450BB-00
FBA04VA450BB-00
FERRITE BEAD 45 OHM AXIAL 1LN
Product Description
Packaging:Tray
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:45 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):7A
DC Resistance (DCR) (Max):10 mOhm
Height (Max):-
Size / Dimension:0.138 Dia x 0.177 L (3.50mm x 4.50mm)