Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTaiyo Yuden FBA03VA450BB-00
FBA03VA450BB-00
5S-FBA03VA450BB-00
FBA03VA450BB-00
FERRITE BEAD 35 OHM AXIAL 1LN
Product Description
Packaging:Tray
Series:FB
Filter Type:-
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:35 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):7A
DC Resistance (DCR) (Max):10 mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-25??????C ~ 85??????C
Package / Case:Axial
Mounting Type:Through Hole
Height (Max):-
Size / Dimension:0.098 Dia x 0.177 L (2.50mm x 4.50mm)